A2678 COFFEE BROWN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2678 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 25 |
| Length | 340cm / 134inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 400kg |
Select the slabs:
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26